Rosy Sunset Serenade Gül Buketi

659
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Rosy Sunset Serenade Gül Buketi

659,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Rosy Sunset Serenade Gül Buketi Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Rosy Sunset Serenade Gül Buketi Floral Designers ekibimizin harikalar yarattığı Pembe Çardak Gül başta olmak üzere çok neşeli ve sade bir düzenlemedir.

JRosy Sunset Serenade Gül Buketi ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

Rosy Sunset Serenade Gül Buketi için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Rosy Sunset Serenade Gül Buketi içerisinde Ayçiçeği ve Pembe Çardak Gül  çiçekleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize,anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu/Yüksekliği: 45- 50 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler