Seeds of Life Bonsai

3786
,00 TL
2995
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Seeds of Life Bonsai

3786
,00 TL
2995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Seeds of Life Bonsai Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Seeds of Life Bonsai, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium bonsai’den oluşan bir üründür.

Seeds of Life Bonsai dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması ve bol miktarda su ihtiyacının karşılanma gerekmektedir

Seeds of Life Bonsai üzerine su eklenebilir, ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda bonsai'nin çiçeklerinde sararma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Seeds of Life Bonsai ürünümüzün içerisinde seramik saksı içerisinde bonsai mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize,yeni iş - terfi eden yakınlarınıza veya en özel köşelerinizin yıllarca yeşil kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün Yüksekliği:45-55 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler