Serenity Lilyum & Gül Sepeti

1319
,00 TL
1019
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Serenity Lilyum & Gül Sepeti

1319
,00 TL
1019,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Serenity Lilyum & Gül Sepeti Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Serenity Lilyum & Gül Sepeti Floral Designers ekibimizin ahenkle pembe güller ve xenium kır çiçekleri ile bir ahşap çerçevede oluşturduğu bir üründür.

Serenity Lilyum & Gül Sepeti içerisinde bulundurduğu çok fazla narin çiçek bulunmaktadır. Çiçeklerin saplı olduğu süngerin ıslak olduğunu önemle kontrol etmeniz gerekmektedir. Harika bir görsel oluşturduğumuz bu ürünümüz 15 güne kadar taze kaldığı gözlemlediğimiz olmuştur. Sepet çeşitlerimizi detaylı olarak buradan da inceyelebilirsiniz.

Serenity Lilyum & Gül Sepeti ahşap çerçeve içerisinde ıslak sünger bulunmaktadır ve çiçekler su ihtiyacını buradan karşılamaktadır. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek tekrar ıslak süngere saplamanız yeterli olacaktır.

Serenity Lilyum & Gül Sepeti ürünümüzün içerisinde pembe gül, pembe lilyumlar ve pembe hüsnüyusuflar  mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel ahenkle oluşan anlamlı bir hediye armağan  etmeniz için fırsat sunduğu düzenlemedir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler