Dev Kadife Kalp Kutuda Pembe Gül

3899
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Dev Kadife Kalp Kutuda Pembe Gül

3899,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Siyah Dev Kadife Kalp Kutu İçerisinde Pembe Gül  Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
 

Floral Designers ekibimizin hazırlamış olduğu pembe güllerin kalp şeklinde bir düzenlemesini ve siyah bir kutuda sunan bir aranjmandır . Bu romantik bir hediye veya duygusal bir jesttir. Kalp şekli, sevgi, romantizm ve duygusal bağlantı gibi kavramları çağrıştırır. Pembe güller ise genellikle zarafet, sevgi ve şefkat gibi duyguları ifade etmek için kullanılır. Siyah kutu ise düzenlemenin özel ve özenle hazırlandığını ifade eder.

 

 

Siyah Dev Kadife Kalp Kutu İçerisinde Pembe Gül için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almamalıdır. Bu özel güllerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir yaklaşım gerekmektedir

 

Ürünümüzün içerisinde 45-50 adet ithal gül çeşitleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

 

Ürün Boyu/Yüksekliği: 37 x 37 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler