Kadife Dev Kalp Kutuda Pembe gül ve Rocher Çikolata

3899
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Kadife Dev Kalp Kutuda Pembe gül ve Rocher Çikolata

3899,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Pembe Gül ve Çikolata  Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
 

Pembe Gül ve  Çikolata Floral Designers ekibimizin hazırlamış olduğu  pembe güllerin ve kalp şeklinde kutuda çikolataların bulunduğu romantik bir kompozisyonu temsil ediyor. Bu tür bir çiçek, genellikle sevgililer arasında ve arkadaşlar arasında hediyeleşme veya romantik durumları kutlama amacıyla hediye edilmektedir. Pembe güller romantizmi ve duygusal bağları sembolize ederken, kalp şeklindeki çikolata kutusu da sevgi ve tatlılık duygularını temsil eder. Bu görsel, sevgi dolu bir jesti ifade etmek için gönderilir.

 

 

Pembe Gül ve  Çikolata  için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almamalıdır. Bu özel güllerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir yaklaşım gerekmektedir

 

Ürünümüzün içerisinde 25-30  adet ithal gül 20-30  adet Rocher çikolata çeşitleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

 

Ürün Boyu/Yüksekliği: 37 x 37 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler