Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Lüks çiçeklerle oluşturulan aranjman modellerini yılın en cazip fiyatlarıyla satın almak ister miydiniz? Taze Çiçek ile belli aralıklarla düzenlenen premium indirimler, kendiniz ve sevdikleriniz için en değerli hediyeleri almanın en iyi yoludur. Farklı çiçeklerin bir araya getirilmesiyle oluşan buketler ve saksılar, özel günleri kutlamak için en değerli hediye seçenekleri arasındadır. Üstelik en kaliteli çiçeklerle hediye sunmak, sevdiklerinize verdiğiniz değeri daha iyi yansıtabilir. Çeşitli dönemlerde başlayan kaçırılmaz fırsatlarla lüks çiçek hediyelerini cazip bir fiyat aralığıyla satın alabilirsiniz.

Çiçek fırsatları, en sık özel günlerde ortaya çıkar. Sevdikleri için uygun hediyeyi arayan yüzlerce insan, başlatılan indirimlerle hediyesini alır. Bu özel günler, dünyada kutlanan Sevgililer Günü veya Kadınlar Günü olabilir. Siz de premium çiçek modellerini uygun fiyatla satın almak isterseniz indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu noktada indirimlerin ne zaman başladığını ve Taze Çiçek fırsatlarıyla hangi ürünleri satın alabileceğinizi bilmeniz gerekir. Taze Çiçek, buketlerden saksılara ve teraryumlara kadar çok sayıda seçenek sunar. Hediyenizi geniş ürün yelpazesinde gezinerek bulabilir, fırsatlar aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Premium İndirimler ile Ne Alınır?

Premium fırsatlar ile alabileceğiniz çok sayıda hediye çeşidi bulunur. Bunlardan ilki, doğum günlerinden dünya meslek günlerine kadar pek çok özel günde tercih edebileceğiniz çiçeklerdir. Çiçekler kendi içerisinde de farklı modellere ayrılabilir. Bunlar; canlı saksı çiçekleri, tek tip buketler, aranjmanlar ve canlı akvaryumlar olur. Her birini kendi ihtiyacınıza göre seçebilir, premium bitkileri cazip fırsatlarla edinebilirsiniz.

Gül ve lale buketleri en popüler çiçek modelleri arasındadır. Premium kategorisindeki güller farklı şekillerde sunulabilir. Buket olarak veya kutuda tercih etmek mümkündür. Kırmızı gül kutuları özenle yerleştirilerek göze hitap eden bir görüntü oluşturur. Bu kutular güllerin korunaklı bir biçimde taşınmasını da sağlar.

Aranjmanlar da rengarenk tasarımlarıyla tercih edilebilir. Farklı türlerin bir araya gelmesiyle oluşturulan; portakal dilimleriyle süslenen buket, vazo ve saksıda çiçek modelleri kararsız kalanlar için idealdir. Böylelikle birden fazla çiçeği aynı anda, görsel bir şölenle sunabilirsiniz. Popüler olanlardan bazıları; Pastel Pillow & Tropical Wild, PRO & Color of Love, Pink Magic Arrangement ve PRO & Dancing Queen Bouquet’tir. Bu premium çiçek aranjmanlarını Taze Çiçek fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Premium İndirimler Ne Zaman?

Yılın önemli tarihlerinde başlayan indirimler, sevdiklerinize özel gün hediyesi almak için en avantajlı dönemdir. Bu özel günlerde insanların hediyelere daha kolay ulaşabilmesi için gerçekleştirilen premium Taze Çiçek indirimleri öne çıkar. Aşağıdaki özel günlerde en lüks çiçekleri uygun fiyatlarla bulabilirsiniz:

  • Sevgililer Günü
  • Kadınlar Günü
  • Anneler Günü
  • Babalar Günü
  • Erkekler Günü
  • Öğretmenler Günü
  • Yılbaşı ve Noel
  • Diğer meslek günleri

Özel günlerdeki indirimler kısa bir süre önce başlayabilir. Bu indirimleri erken bir vakitte takip ederek stoklar tükenmeden alışverişinizi yapabilirsiniz. Taze Çiçek, en lüks çiçekleri indirim fırsatlarıyla satın almanızı sağlar. Ayrıca en yoğun günlerde dahi adresinize aynı gün teslim yapma konusunda başarılıdır.

Premium Fırsatlar ile Meslek Hediyeleri

Dünyada kutlanan meslek günleri, indirimlerden yararlanabileceğiniz avantajlı günlerdir. Öğretmenler Günü’nde, Avukatlar Günü’nde ya da Mühendisler Günü’nde lüks fırsatlar ile hediye seçimi yapılabilir. Öğrenciler, sevdikleri öğretmenlerine teşekkür etmek için çiçek modellerine göz atabilirler. Avukat bir arkadaşınız varsa da avukatlara özel hediyeler tercih edebilirsiniz.

Öğretmenlere genellikle gül ve lale gibi çiçekler alınır. Buket olarak alınan modeller yerine saksılar da seçilebilir. Böylelikle öğretmen ve avukat gibi masa başı çalışan kişiler, kendi çalışma masalarında çiçeklerini büyütebilir. Anlamlı ve lüks bir çiçek hediyesi için Taze Çiçek fırsatlarını takip edebilir, yüzlerce hediye seçeneği arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Meslek hediyelerine dahil olan terfi alma ve yeni iş hediyeleri için de indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ailenizden biri ya da arkadaşlarınız terfi aldılarsa kutlama yapmak için premium çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bu kutlama günlerinde sıkça tercih edilen The Dried Flower Wonder, Mini Luxury Orchid, Wind of Happy Day ve Golden Air of Blue gibi premium modellere göz atabilirsiniz.

Premium İndirimler ile Özel Gün Hediyeleri

Yıldönümleri, doğum günleri, tanışma yıldönümleri veya içinizden gelen tüm hediyeler için Taze Çiçek’ten alışveriş yapabilirsiniz. Özel atfettiğiniz günlerde sevdiklerinizi değerli hissettirmek için tercih edebileceğiniz yüzlerce seçenek, indirimler aracılığıyla çok cazip fiyatlara düşebilir. Bu hediye seçeneklerinden bazıları sevgiliye, aileden birine ve arkadaşlara verilebilir. Kişiye özel seçimler yaparak ihtiyaca ve zevklere uygun hediyeleri sevdiklerinize zahmetsizce sunabilirsiniz.

Çiçek hediyelerini kişiselleştirmek ve kişiye uygun hale getirmek oldukça basittir. Bunun için sevilen renkler, çiçekler, saksı ve buket tercihi, aranjman renkleri belirleyici olabilir. Sevgiliye hediye alıyorsanız sevdiği renge göre beyaz, sarı, pembe veya kırmızı gül kutusu modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 12’li, 14’lü ve 17’li adetlerle silindir kutulara yerleştirilen kaliteli güller, sevgiliye romantik bir hediye sunmak için idealdir. Premium kalitede sunulan gül kutusu ve buketlerini en iyi fiyat avantajıyla Taze Çiçek’te bulabilirsiniz.

Premium Fırsat Hediyeleriniz Aynı Gün Teslim!

Premium avantajlarla satın aldığınız hediye seçeneklerini vakit kaybetmeden sevdiklerinize sunmanız gerekir. Bunun için hızlı ve güvenli kargolama yöntemlerinden yararlanmak önemlidir. Hediyenizin yoğun günlerde bile sağlıklı bir şekilde ulaşması için güvenilir gönderim sağlayan Taze Çiçek, hediyenin kalitesini başarılı biçimde muhafaza eder. Sağlıklı, canlı ve parlak renklerden oluşan çiçekler, yolculuk boyunca korunur ve size söylendiği gibi tam vaktinde adresinize ulaşır.

Özel günlerde hediyenizi almak için son günü beklediyseniz çiçeklerin ne zaman ulaşacağını bilmeniz gerekir. Taze Çiçek ile gönderilen premium çiçekler, aynı gün Türkiye’nin her yerine ulaşır. İndirimlerden yararlanmış olmak, alacağınız hizmetin kalitesini değiştirmez. Taze Çiçek ile premium çiçeklere en iyi fiyatlarla ulaşabilir, lüks çiçeklerinizi aynı gün teslim alabilirsiniz.