Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

 

Söz Nişan Düğün Kutlamalarının Başrolünde Çiçekler Var

İsteme çiçeği ile bu heyecanlı sürecinize başladığınızda taptaze çiçeklerimizle yanınızdayız. Hepimizin en büyük hayali, şüphesiz aynı duygu ve düşünceleri paylaşabileceğimiz, hayata aynı pencereden bakabileceğimiz yol arkadaşımızı bulmaktır. Bazen bir bakışın onlarca kelimeye bedel olabileceği, bazen de hiç konuşmadan hüznünüzü paylaşabilecek birini bulduğunuzda onsuz geçen yıllar anlamsız kalıyor, önemini yitiriyor. Evlilik yolunda atacağınız ilk adım olan kız isteme seremonisinde ve sonrasında çiçeklerimizle bu mutlu anlarınıza tanıklık ediyoruz. İstanbul’un en köklü online çiçekçisi tazecicek.com olarak, birbirinden renkli ve çeşitli çiçek seçeneklerimizden dilediğinizi seçebilir ve konseptinizi çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saat aralığında teslim edilmesi için siparişinizi hemen, güvenle oluşturabilirsiniz.

Kız İsteme Çiçeği İle İlk Söz

Kız isteme çiçeği ile bu heyecanlı gününüzü taçlandırıyoruz. Her özel anınızda olduğu gibi, çıktığınız bu güzel yolculuğun ilk adımı olan kız isteme merasiminde kutuda çiçek ve vazoda çiçek seçeneklerimizle gününüzü taçlandırıyoruz. Bembeyaz zambaklarla ya da asaletin simgesi orkidelerle ortamınıza şık bi dokunuş yaparak gününüze anlam katabilirsiniz. Kız isteme çiçeği veya söz çiçeği arayışınızda, sevdiğiniz insana şık bir kırmızı gül aranjmanıyla romantik bir jest yapabilir veya frezyanın sadeliğiyle onu büyüleyebilirsiniz. İsteme çiçeği yada söz çiçeği yada olarak seçebileceğiniz birbirinden farklı çiçekleri inceleyebilir, dilediğiniz gün ve saat aralığında teslim edilmek üzere hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Nişan Çiçeği

Nişan çiçeği ile hayatımıza renk katıyor, özel günlerinizin vazgeçilmez unsurları çiçeklerle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Rengarenk görüntüleri ve mis kokularıyla bulundukları ortama ferahlık ve huzur getiren en güzel çiçekler, önemli anlarınıza eşlik ediyor. Söz nişan çiçekleri, belki de seçmek de en zorlanılan çiçek çeşitlerinin başında geliyor. Tam bu sırada birbirinden zarif vazoda çiçekler yardımınıza koşuyor.İstanbul’un her yerine hizmet veren TazeÇiçek, özenle ve büyük bir titizlikle hazırladığı çiçeklerini sizlerle buluşturuyor. Nişan çiçeği olarak seçebileceğiniz orkide ve lalelerle bezenmiş çiçek aranjmanlarına hemen göz atabilir, dilediğinizi seçerek gününüzü anlamlandırabilirsiniz.

Düğün Çiçeği

Düğün çiçekleri ile hayatınızın dönüm noktası olan düğün gününüzü taçlandırın. Zevkle hazırlanan, taptaze çiçeklerle bu özel gününüze eşlik ediyoruz. Bu anlamlı günde düğün ve nikah çiçeği seçenekleriyle mutluluğunuza tanıklık ediyoruz. Nikah çiçeği modellerini inceleyerek, düğün veya nikah konseptinize en çok yakışanı bulabilir, özenle hazırlanmak üzere siparişinizi oluşturabilirsiniz. Güllerin romantizmiyle etrafınızı kuşatabilir yada ayçiçeklerinin büyüleyici enerjisinden faydalanabilirsiniz. Nikah çiçeği siparişinizi dilediğiniz saat aralığında teslim edilmek üzere güvenle verebilirsiniz.