Special Pillow & Orchid Garden

2029
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Special Pillow & Orchid Garden

2029,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Special Pillow & Orchid Garden hakkında neler söyleyebiliriz ?

Sevdikleriniz ve sizler için özenle seçtiğimiz  bitkileri el yapımı saksılar ile buluşturuyoruz.Özel bir sürpriz için sevdiklerinizi bu yaşayan hediyeler ile mutlu edebilir özel günlerin anlamını daha da arttırabilirsiniz.

Bu ürünün  içeriğinde özel karışım bitki toprağı ve ithal orkide kullanılmaktadır.Süslemesinde kullanılan bütün kuru çiçekler özenle kurutulmuş olup uzun ömürlüdür.

Bu çok özel orkidenin zarifliğini el yapımı özel saksı ile ortaya çıkardık.. Orkideler köklerinde su depolayan bitkilerdir. Bu yüzden haftada iki kez püskürtme yöntemiyle su verilmesi ya da köklerinin suyun altında tutulması kafidir. Ayrıca orkideler ışığı ve gece esintisini sever. Yaz aylarında özellikle geceleri açık bir pencere önünde tutulması çiçeklenme oranını arttırır. Çiçekleri tamamen döküldüğünde bir sonraki çiçeklenme dönemine kadar serin bir ortamda muhafaza edilmesi kafidir. 

Ürün içerisinde 6 dal midi mor orkide bulunmaktadır.

Yurtdışı kaynaklı tedarik nedeniyle zaman zaman orkidelerde renk değişiklikleri görülmektedir.

(Görselde bulunan tepsi çekim için kullanılan bir aksesuardır)

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler