Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi (Yeşil Seramik Saksı)

2129
,00 TL
1949
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi (Yeşil Seramik Saksı)

2129
,00 TL
1949,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi  (Yeşil  Seramik Saksı) Çiçeği Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium starliçe cennet kuşu  bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi  Çiçeği Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda starliçe bitkisi yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi  Çiçeği Bitkisi  ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş starliçe bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 80-100cm 

Saksı Çapı : 20 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler