Stil Sahibi Papatya & Güller

579
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Stil Sahibi Papatya & Güller

579,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Stil Sahibi Papatya & Güller Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Stil Sahibi Papatya & Güller , Floral Designers ekibimizin harikalar yarattığı Lila Gül ve Beyaz biçme başta olmak üzere çok neşeli ve sade bir düzenlemedir.

Stil Sahibi Papatya & Güller su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. 

Stil Sahibi Papatya & Güller vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma ve açma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş soğuk su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Stil Sahibi Papatya & Güller ürünümüzün içerisinde 3 adet Lila gül, 4 adet Beyaz Biçme ,5 adet Pembe HüsnüYusuf ve Pembe Başak mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere sade bir çiçek ile en özel anlarınızda O’na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Yükseklik :35 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler