Stralitzia Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi

838
,00 TL
799
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Stralitzia Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi

838
,00 TL
799,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Stralitzia Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
Cennet Kuşu Starliçe  Bitkisi özenle süslediği ve içerisinde harika Cennet Kuşu Starliçe Bitkisi bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Stralitzia Starliçe Cennet Kuşu Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Cennet Kuşu Starliçe Bitkisi  yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Stralitzia Starliçe Cennet Kuşu Bitkisi) ürünümüzün içerisinde özel Cennet Kuşu Starliçe seçilmiş bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 30-40cm 

Saksı Çapı : 10 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler