Strong Feelings

2429
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Strong Feelings

2429,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Strong Feelings Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Strong Feelings , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium orkideler’den ve enfes  çiçekler ile oluşan bir arajman düzenlemesidir.

Strong Feelings'in dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir Strong Feelings üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Strong Feelings ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş mor orkideler, turuncu çardak güller ve çeşitli kuru çiçekler mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağanetmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

 

Ürün boyutu : 45-50 cm.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler