Summer Box Fotoğraf ve Kişiye Özel Harf

1999
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Harf Ekleyiniz:
1
Fotoğraf Ekleyiniz: yükleyin >>

Summer Box Fotoğraf ve Kişiye Özel Harf

1999,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Summer  Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?Summer , Floral Designers ekibimizin yaptığı bu özel çalışmada, Çiçeklerle dolu siyah kutu içerisinde bir adet fotoğraf ve baş harfin içerisinde çeşitli şoklanmış uzun ömürlü bitkiler bulunuyor. Bu görseldeki siyah kutu, çiçeklerle süslenmiş bir anı kutusu ya da anıları saklamak için kullanılan dekoratif bir nesne olarak sevdiklerinize kalıcı bir hediye fırsatı sunmaktadır. Seçtiğiniz fotoğraf ise kutunun içinde önemli bir anıyı temsil eder. Özellikle tamamen el işçiliği isteyen bu hediye sevdiklerinize kendisini özel hisettirecektir. Summer temalı ürünümüzün renkliliği ve göz alıcılığı kutuyu açtığınız an yaz esintisi hissi verecektir.

 

Summer   için dikkat edilmesi gereken nokta asla su verilmemelidir, güneş ışınlarından uzak tutulmalıdır. Çok uzun yıllar formu bozulmadan bu şekilde yaşamaktadır. İçerisinde ki çiçekler özel olarak şoklandığı için kalıcılık sunar, bozulma yapmaz.
 

Ürünümüzün içerisinde sizin seçtiğiniz fotoğraf, hediye gidecek kişinin baş harfinin içerisine cipso, başak, pamuk otu, bulgur otu , papatya , başak , nar çiçeği , solmayan gül, okaliptüs  ve kuş otu tarzı bitkilerinin karışımı kullanılmıştır.. Floral designers ekibimiz sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ürün Boyu/Yüksekliği: 26x20x18 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler