Sweet Little Mink Deve Tabanı Monstera Deliciosa

1049
,00 TL
899
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Sweet Little Mink Deve Tabanı Monstera Deliciosa

1049
,00 TL
899,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Sweet Little Mink Deve Tabanı Monstera Deliciosa  Çiçeği Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Sweet Little Mink Deve Tabanı Monstera Deliciosa Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Kauçuk bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Sweet Little Mink Deve Tabanı Monstera Deliciosa Çiçeği Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda deve tabanı bitkisi yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Sweet Little Mink Deve Tabanı Monstera Deliciosa  ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş kauçuk bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min.50-55cm 

Saksı Çapı :13cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler