Paşa Kılıcı Çiçeği Sanseveria

899
,00 TL
749
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Paşa Kılıcı Çiçeği Sanseveria

899
,00 TL
749,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Paşa Kılıcı Çiçeği Sanseveria Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Paşa Kılıcı Çiçeği Sanseveria Bitkisi , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Dracaena Marginata  bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Paşa Kılıcı Çiçeği Sanseveria Çiçeği Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda dracaena bitkisi yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Paşa Kılıcı Çiçeği Sanseveria Bitkisi  ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş dracaena bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 30-35cm 

Saksı Çapı : 10cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler