The Earth Fairy Orkide

779
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

The Earth Fairy Orkide

779,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
The Earth Fairy Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

The Earth Fairy Orkide, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Premium Ateş Orkide’den oluşan bir üründür. Orkide kategorisinin en nadide ürünü olan The Earth Fairy Orkide çiçeğine bayılacaksınız.

The Earth Fairy Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam, haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

The Earth Fairy Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

The Earth Fairy Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Premium Ateş Midi Orkide ve Kuru Çiçekler mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyutu : 30 - 35 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler