The Love: Best Lovely Box

3750
,00 TL
2950
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

The Love: Best Lovely Box

3750
,00 TL
2950,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

The Love: Best Lovely Box Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

The Love: Best Lovely Box, Floral Designers ekibimizin elma konsepti severler için Kadife kutu içerisine hazırlanıp,Sevginin ve Aşkın habercisi olarak dizayn edildi.

The Love: Best Lovely Box kadife kutu içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

The Love: Best Lovely Box Siyah renk kadife kutu kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

The Love: Best Lovely Box ürünümüzün içerisinde Kırmızı Gül ve  Kırmızı Elma ile  designers ekibimizin Aşkınızı alışılmışın dışında göstermeniz için harika hediye fırsatı sunmaktadır. 


Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler