çiçek ara sepet

The Millie Double Purple Orkide

325
,00 TL
205
,00 TL

The Millie Double Purple Orkide

325
,00 TL
205,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
The Millie Double Purple Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

The Millie Double Purple Orkide, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium beyaz renkli orkide’den oluşan bir üründür.

The Millie Double Purple Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

The Millie Double Purple Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

The Millie Double Purple Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Mor renkli orkide, moss yosunlar, süs aksesuarları, naturel kuru başaklar ve xenium çiçek invorter mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Yükseklik :60-65 cm civarındadır .

En Son Gezilenler