Tulip Tower Mavi Orkide

2999
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Tulip Tower Mavi Orkide

2999,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Tulip Tower Mavi Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Tulip Tower Serisi Floral Designers ekibimizin yaptığı bu özel tasarım, Teraryum içerisinde mavi orkide ve kalanchoelar yer almaktadır. Görüntü, zarif ve romantik bir atmosfer yansıtıyor. Mavi orkide genellikle aşk, tutku ve duygusal bağları temsil etmek için kullanılan bir semboldür. Cam, güzelliği korurken orkidenin zarafetini vurgulamak için kullanılanılır. Birbiriyle uyumlu renkler ve tasarımlar, görsel olarak estetik açıdan hoş bir görünüm sunmasını sağlar.

Tulip Tower Mavi Orkide serisiyle ilgili çalışmaları gereken nokta 15 derecenin altında bulunmamasına özen göstermelisiniz. Haftada 2 kez su eklenmesi yeterlidir.

Ürünümüzün içerisinde cipso, yosun, orkide, sukulent ve el emeği vitray cam mevcuttur. Floral tasarımcılarımız sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunuyor. Mavi orkideler doğada yoktur, yetiştirilirken özel bir aşılanma yöntemiyle bu rengi alır.

Ürün Boyu/Yüksekliği: 40 x 25 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler