White Lilyum Çiçek Buketi

689
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

White Lilyum Çiçek Buketi

689,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
White Lilyum Buketi Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

White Lilyum Buketi, Floral Designers ekibimizin Beyaz Lilyumların ve Xenium yeşilliklerin birleştiği çiçek buketi tasarımıdır.

Buket ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

White Lilyum Buketi için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda lilyumlarda bayılma olduğunu gözlemler iseniz saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan lilyumlar mevsimsel olarak sizlere tomurcuk halde gelebilir fakat bu daha güzel bir durum sevdiklerinizin vazolarında daha uzun süre durmakta ve 1 2 gün içerisinde çiçekleri açmaktadır. Ayrıca çiçek sepeti olarak da hoş bir görünüm sunan lilyumları da inceleyebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler