Wicker Basket Para Şans Çiçeği Crasula Ovata Minor Bitkisi

3249
,00 TL
2849
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Wicker Basket Para Şans Çiçeği Crasula Ovata Minor Bitkisi

3249
,00 TL
2849,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Wicker Basket Para Şans Çiçeği Crasula Ovata Minor Bitkisi Bitkisi Hakkında

Wicker Basket Para Şans Çiçeği Crasula Ovata Minor BitkisiFloral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Para Şans Çiçeği Crassula Minor bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Wicker Basket Para Şans Çiçeği Crasula Ovata Minor Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Wicker Basket Para Şans Çiçeği Crasula Ovata Minor Bitkisi yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

vürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Wicker Basket Para Şans Çiçeği Crasula Ovata Minor bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 50-55cm 

Sepet Çapı : 25 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler