Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kutusu

559
,90 TL
449
,90 TL
& Ücretsiz Teslimat

Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kutusu

559
,90 TL
449,90 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kutusu, ekibimizin özenle hazırladığı ve içerisinde harika spesiyal çikolatalardan oluşan bir düzenlemedir.

Ürün Detayları
Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kutusu Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kutusu, ekibimizin özenle hazırladığı ve içerisinde harika spesiyal çikolatalardan oluşan bir düzenlemedir.

Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kutusu'nun dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası +18 ile 22 derece arasında muhafaza edilmesidir. Raf ömrü 6 ay olup güneş altında ve sıcakta bekletilmemelidir.

Ürünlerimizde sadece kakao yağı kullanılmakta olup, katkı maddesi,koruyucu,domuz yağı ve alkol bulunmamaktadır.

Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kutusu ürünümüzün içerisinde beyaz çikolatalı truf,antep fıstıklı,kahve,portakal ve bademli spesiyal çikolata bulunmaktadır, ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler