Yeşilçam Çikolata Kutusu

520
,00 TL
430
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Yeşilçam Çikolata Kutusu

520
,00 TL
430,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Yeşilçam Çikolata Kutusu Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Yeşilçam Çikolata Kutusu, ekibimizin özenle hazırladığı ve içerisinde harika spesiyal ve madlen çikolatalardan oluşan bir düzenlemedir.

Yeşilçam Çikolata Kutusu'nun dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası +18 ile 22 derece arasında muhafaza edilmesidir. Raf ömrü 6 ay olup güneş altında ve sıcakta bekletilmemelidir.

Ürünlerimizde sadece kakao yağı kullanılmakta olup, katkı maddesi,koruyucu,domuz yağı ve alkol bulunmamaktadır.

Çikolatanın büyülü dünyası ile Yeşilçam'ın nostaljik duygularının bir araya geldiği bu özel kutuda, harika konsept çikolata hediye deneyimini yaşayacaksınız. Sevdikleriniz için hazırlanan bu sürpriz çikolata hediye kutusu, madlen çikolatanın rafine lezzeti ve Yeşilçam figürleri desenli tasarımıyla göz dolduruyor. Yönetmene hediye olarak da düşünebileceğiniz bu spesiyal çikolata, film ve çikolata tutkunlarının kalbini aynı anda fethedecek nitelikte. Sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü veya sadece sevginizi ifade etmek için herhangi bir günde bu tatlı sürprizi sevdiklerinize sunabilirsiniz. Siparişiniz sonrasında çıkacak “Not oluşturma” sayfasında birkaç cümlelik not oluşturarak hediyenizi daha anlamlı bir hale getirmeyi unutmayın.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler