Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Yıldönümü Çiçekleri; ayların, yılların gösteremediği sevgiyi yıldönümü'nde bir çiçek nasıl mı gösterebilir ? O'na ilk günkü tazeliği eskimeyen aşkınızı, ayların yılların her geçen gün artan sevginizi ve duygularınızı çiçek buketleri ile anlatmanız mümkün. Yıldönümü çiçekleri ile hayatınızı birleştirdiğiniz kişiye sevgi ve aşk dolu bir jest yapabilirsiniz. 

Yıl Dönümü Çiçekleri

Yıldönümü çiçekleri birbirinden renkli aranjmanlarla sizlerle. Yaşamın içinde yoğunluktan dolayı farkedemediğimiz ufak detaylar gizli. Bu enstantaneleri özümseyip günümüze anlam katmaktansa, farkında olmadan kargaşa içinde kayboluyoruz. Özellikle yıl dönümü, doğum günleri gibi hayatınızın dönüm noktası olan günlerde çiçeklerle sevdiklerinizin hayatlarına hoş bir dokunuş yapabilirsiniz. Evlilik yıldönümü için hangi çiçek en uygundur derseniz, orkide, lilyum ve güller ilk sırada yerini alıyor.

Yıl Dönümü Hediye Fikirleri 

Evlilik veya ilişkinizin yıldönümünde, eşinize alabileceğiniz en zarif hediyelerden biri çiçek ve onu tamamlayacak özel bir eşya olacaktır.
• Kadına Hediye: Bir buket çiçek ve zarif bir kolye ile bu özel günü taçlandırabilirsiniz.
• Erkeğe Hediye: Şık bir saat, zamansız ve her yerde kullanabileceği mükemmel bir hediyedir.
Taze Çiçek ile bu özel gününüzü unutulmaz kılın!

Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri

Evlilik yıldönümü hediyeleri arayışınızda, zarif bir çiçek karşınızdakine değerli hissettirmenin de en naif hali. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir buket çiçek ile ‘seni seviyorum’ demek onun için çok anlamlı ve özel olacaktır. En güzel çiçek buketleri tazecicek.com’da sizleri bekliyor.
Yıllardır İstanbul’da özenle hazırladığı çiçeklerini sevdiklerinize ulaştıran İstanbul çiçekçiniz tazecicek.com’dan evlilik yıldönümü çiçeği siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Yıl Dönümü İçin Çiçek Aranjmanları

Yıldönümü çiçeği, güneşin sıcacık bir başlangıcını sağlar. Sevgilinizin evlerini, ofislerini çiçekleriyle donatmak, ona göre en güzel iyiliktir! Farkında olmadan zihninizi rahatlatan ve dinginlik veren çiçekler, evlerinizin en vazgeçilmez dekorları olmaya devam ediyor. Kalıcı bir hediye arayanlara ve sevdiklerinin her zaman yanında olmak isteyenlere önerilerimiz arasında zarafetiyle göz dolduran teraryumlar geliyor. Yaşam alanlarınızın ışıklandırmasıyla verimli bir bütünlük yaratan çeşitli teraryum paketlerini inceleyebilirsiniz. Göz alıcı orkidesevgiliye çiçek seçenekleri de diğer seçeneklerimiz arasında olabilir.

Dilediğiniz gün ve istediğiniz zaman teslim edilmek üzere siparişlerinizi alan tazecicek.com, seçilip ve büyük bir depolamaya hazırlanan çiçek aranjmanları sevdiklerinizle buluşturuyor. Yıl dönümü çiçeklerini özel tasarım çiçeklerden seçmek, isterseniz güller, papatyalar ve daha fazlasından oluşan aranjmanlarımıza göz atabilir ve çiçek sipariş talebinizi anında oluşturabilirsiniz.