Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Benjamin bitkisi güzel görünümü ve düşük bakım gereksinimleriyle tercih edilen bir iç mekan bitkisidir.
Filtrele ve Sırala

En Taze Benjamin Bitkileri İle Olduğunuz Yeri Güzelleştirin 

Asya ve Avustralya bölgelerinde en çok tercih edilen bitkilerden biri olan Benjamin bitkisi Bangkok’un resmi ağacı olarak kabul edilmiştir. Özellikle ev ortamlarında tercih edilen Benjamin bitkisinin bakımı oldukça önemlidir. Evinize en uygun yeri değil Benjamin bitkisine en uygun yeri seçmelisiniz. Benjamin bitkisi aydınlığı seven bir bitkidir ancak güneş ışığına direkt maruz kalmayı sevmez. Benjamin bitkisinin topraktaki minerali hızla emme özelliği vardır bu nedenle Benjamin bitkisi edinmeyi düşünenler her yıl düzenli olarak toprak değişimi yapmaları gerektiğini de bilmedilir. Topraklarında tuz birikmesi durumunda yaprakları döküleceği için toprak değişimi oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında bol bol su ister, Yaz aylarında bolca sulayarak ve yapraklarına su dökerek sağlıklı bir Benjamin sahibi olabilirsiniz. 

Evinizi Benjamin bitkisi ile renklendirin 

Benjamin bitkisi olduğu ortama hoş bir koku sağlar, aynı zamanda büyük yaprakları ve canlı yeşil tonlarındaki renkleri ile ortamı renklendirir ve ortamdaki insanların ruhsal olarak rahatlamasına yardımcı olur. Yüksek oksijen sağlaması ile gün boyu soluduğunuz havanın daha kaliteli olmasını sağlar. 

Taze Çiçek Kalitesi 

Kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Taze Çiçek, En taze, en güzel çiçekleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı hedefleyen Taze Çiçek deneyimini siz de yaşayın. Bahçe bitkilerinden güllere, çiçek sepeti seçeneklerinden dış mekan bitkilerine kadar aradığınız her türde bitki için hemen siparişinizi verin güvenli ödeme seçenekleri ile Taze Çiçek alışverişinizin tadını çıkarın.