Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Dış mekan bitkileri, her mevsimde bahçenizin canlı ve çekici kalmasını sağlar. İlkbahar ve yaz aylarında renkli çiçekler açarlar, yaprakları taze ve yeşil kalır. Ağaçlar, çalılar, çiçekli bitkiler ve sarmaşık türleri gibi farklı kategorilere ayrılırlar.
Filtrele ve Sırala

Yaz ayları bütün coşkusuyla devam ederken, çevremizi kaplayan yeşillik ve rengarenk çiçek görüntülerine hayran olmamak elde değil. Sadece birkaç saniyede, sizi o büyülü atmosferin içine çekmeyi başarabilirler. İster küçücük bir saksıda olsun isterse büyük bir bahçede yetişsin, hissettirdiği mutluluk ve huzur hep aynıdır. Bitki severler için küçük alanlarda bile büyüleyiciliği ile göz kamaştıran birkaç dış mekan bitki çeşidini derledik.

Naturel Antoryum Bitkisi ile Kırmızının Asaletini Bahçenize Taşıyın

Antoryum bitkisinin bakımı çok kolaydır. Güneşe aşık olan antoryumu, bahçenizde güneş gören bir yere ektiğiniz zaman kırmızısı göz kamaştırır. Dış mekan bitkisi olan antoryuma evinizde de yer verebilirsiniz. Sevdiklerinizi şımartmak ve onlara küçük bir süpriz yapmak istiyorsanız, naturel antoryum çiçeği mükemmel bir tercihtir.

Taze Bitkilerin Zerafeti ile Evinizi Renklendirin

Bulunduğunuz ortamda yukka bitkisi yetiştiriyorsanız, o ortam yeterince ilgi çekici bir hal almıştır. Yukka, yaprak dökmeyen sert görüntüsü ile her zaman ilgi odağıdır. Size ve sevdiklerinize katacağı muhteşem enerjiye hayran kalacaksınız.

Halk arasında yelken çiçeği olarak da bilinen barış çiçeği, yeşil ve geniş yapraklarının uçlarındaki beyaz çiçekleri ile adeta göz kamaştırıyor. Gördüğünüz zaman hemen sahip olmak isteyeceğiniz bu çiçeği sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz. Bulunduğu her ortama güzel enerji verebilen bu çiçek ‘özür dilemek‘ için doğru tercih olacaktır.

Dış Mekan Çiçek Siparişlerinizde Taze Çiçek Yanınızda!

Taze Çiçek ile dış mekan bitkilerine sahip olmak artık çok kolay. Zamanla günlük yaşantımızda daha çok yer edinmeye başlayan bitkilerin, enerjimizi değiştirip ruhumuza renk kattığı bilinmektedir. Görünüşlerinin yanı sıra anlamlarıyla da bizimle duygusal bağ kurabilirler. Zaten tarih boyunca çiçeklere değişik anlam ve duygular yüklenmiştir. Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan dış mekan çiçekleri, ev dekorasyonu için iyi bir alternatif olacaktır. Şimdi taze çiçeklerle sevdiklerinizi ya da kendinizi şımartmanın tam zamanı!

Dış mekan bitkilerinin yanı sıra bahçe bitkileri ve balkon bitkileri alternatiflerine de göz atabilirsiniz.