çiçek ara sepet
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Sevgilinize Hediye Edebileceğiniz 10 Çiçek Sepeti Modeli

Arkadaşlarınız sevdiklerine hediye alacakken fikir verebiliyorsunuz ama kendiniz alacakken kararsız mı kalıyorsunuz? Bu yazımızda sizlere sevgiliniz için alabileceğiniz 10 çiçek sepeti modelini derledik. Bu sayede kolayca hangi çiçeği alacağınıza karar verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

1- Le Monde Vazoda Çiçek

Eğer sevgiliniz gerçek bir çiçek severse, vazoda hediye edeceğiniz çiçekleri çok beğenecektir. Üstelik daha sonra vazoyu farklı amaçlar ve farklı çiçekler için de kullanabilir. Vazoda çiçek seçimi yapacaksanız hediye edeceğiniz kişinin evinin dekorasyonunu da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Le Monde Vazoda Çiçek, sizin için doğru bir tercih olabilir. 

vazoda çiçek

2- Zelkova Bonsai Bitkisi 

Sevgilinizin veya eşinizin bonsai bitkisine merakı olduğunu düşünüyorsanız Zelkova Bonsai Bitkisi tam size göre! Zelkova Bonsai eşsiz görüntüsüyle diğer yapıdaki çiçek modellerinden ayrışıyor. Küçük bir ağaç görüntüsündeki bonsai bitkisi sizin için klasikten uzak, özgün bir tercih olabilir. 

bonsai bitkisi

3- Bakır Design Mini Orkide 

Bakır Design Mini Orkide hem mükemmel görüntüdeki orkideleriyle hem de bakır vazosuyla adeta göz kamaştırıyor. Son zamanların gözde çiçeklerinden biri olan mini orkide sevdikleriniz için muazzam bir seçenek olabilir. 

mini orkide

4- Tropical Gift Teraryum

Son zamanların bir başka gözdesi teraryumlar küçük bir bahçe görüntüsüyle çoğu insan tarafından tercih ediliyor. Çoğumuz salonumuzun baş köşesine teraryumları yerleştiriyor, gün içerisinde seyretmekten keyif alıyoruz. Sevgiliniz için tercih edebileceğiniz Tropical Gift Teraryum, bitkilerle olan iletişimi keyifli hale getirecek!

teraryum

5- Romantic Kalanchoe

Eğer sevgilinize klasikten oldukça uzak, tamamen değişik bir hediye almak istiyorsanız Romantic Kalanchoe’yi tercih edebilirsiniz. 3 ayaklı saksı modeli ve kırmızının enerjisiyle harika bir bütünlük yakalayan çiçek modelini sevdikleriniz çok beğenecek. Kırmızı severler bu çiçek sepeti tam size göre! 

kalanchoe

6- Design Tree Sarı Papatyalar 

Sarı papatyalar şimdi oldukça orjinal bir dekorasyonla sizlerle. Eğer sevgilinizin sarı papatyalardan hoşlandığını düşünüyor ama birazda farklılık katmak istiyorsanız Design Tree Sarı Papatyalara göz atmanızı öneririz. 

sarı papatya

7- Blessing Orchid Arrangement 

Siz de beyaz bir orkidenin asaletinden vazgeçemeyenlerdenseniz Blessing Orchid Arrangement en doğru tercih olabilir. Risk almadan en muazzam çiçeği sevdiklerinize hediye etmek isterseniz orkide seçimi yapabilirsiniz. 

orkide

8- Decorative Pink Vase Mini Güller 

Aşkın sembolu güldür, güllerden başka çiçek almam diyenler buraya! Güllerin harika görüntüsü ve kokusundan vazgeçemiyorsanız Decorative Pink Vase Mini Güller’i tercih edebilirsiniz. Pembe vazosuyla yarattığı hoş görüntü ile evinizin her köşesine yakışacak. Gül olsun ama pembe olmasın derseniz diğer renklere de göz atabilirsiniz. 

pembe güller

9 - Sweet Daisies Çiçek Buketi 

Sevdiğiniz kişi için çiçek buketi tercih etmek isterseniz Sweet Daisies Çiçek Buketine göz atabilirsiniz. Alışılagelmiş çiçek buketlerinden farklı bir seçenek olan Sweet Daisies sevdikleriniz için harika bir çiçek aranjmanı olabilir. 

çiçek buketi

10 - Sarı Lale & Orkide Vazoda Çiçek

Lale ve orkidenin birleşmesiyle ortaya çıkan bu çiçek sepeti, şık görüntüsüyle insanları kendine hayran bırakıyor. Hem zarif hem de özgün bir seçim yapmak istiyorsanız Sarı Lale ve Orkide Vazoda Çiçek tam size göre!
 sarı lale