Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Cenaze çelenkleri, hayattaki en acı günlerde insanlara desteğinizi gösteren en büyük yardımcılardan birisidir. Acı günlerinde dostlarımızın yanında olamasak bile onlara desteğimizi göstermenin de en etkili yollarından biri olarak cenazeye çelenk göndermek yer alıyor. Siz de TazeÇiçek ile cenaze törenleri için en uygun çelenkleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Cenaze Çelenkleri

Değer verdiğiniz insanların yanlarında olmak ve en zor günlerinde desteğinizi hissettirebilmek için yollayabileceğiniz çelenklere tazecicek.com’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çiçek market kategorimizde de yer alan beyaz gerbera ve sarı şebboy çiçeklerinin cenaze çelenklerinde de kullananan TazeÇiçek’ten size en uygun cenaze çiçeğini sipariş edebilir ve zor günlerinde sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü online çiçek sipariş platformu olan ve taptaze çiçek seçeneklerini sizlere sunan TazeÇiçek, hızlı ve güvenli ödeme seçenekleriyle bir tık uzağınızda! Hayatınızın belki de en önemli anlarında TazeÇiçek ailesi olarak her zaman yanınızdayız.

 

Cenaze Çelenklerimizle Hüznünüzü Paylaşıyoruz

TazeÇiçek yıllardır verdiği hizmetlerle en özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor. Mesafeler yüzünden her zaman sevdiklerinizin yanında olamasanız da, sizler için TazeÇiçek olarak en önemli anlarda desteğinizi onlara ulaştırıyoruz. Hüznü ve asaleti aynı anda taşıyan cenaze çelenklerimizle, hayatınızın belki de dönüm noktası olan cenaze günlerinize tanıklık ediyor ve acınızı paylaşıyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere, size en uygun çelengi seçebilir, çelenk siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. İstanbul’un her yerine çiçeklerinizi ulaştırarak, cenaze gibi çok özel anlarınıza taptaze çiçeklerle destek oluyoruz.