Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Filtrele ve Sırala
Çiçek Çeşitleri
Fiyat
Gönderim Amacı


Sıralama« » 1 

Dracena Marginata Çiçeğinin En Taze Hali 

Madagaskar olarak bilinen ve daha çok palmiye ağacına benzetilen bu bitki, kesinlikle büyümesi ve bakımı konusunda en kolay iç mekan bitkilerinden biridir. Otellerde, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok iç mekanlarda ilgi odağı olmaya devam ediyor. Estetik görüntüsü ile genellikle dekor amaçlı kullanılması tercih ediliyor. Dracena Bitkisi, Yoğun iş hayatınızda ofisinizde yada evinizde size en ideal arkadaş olacaktır. 

Dracena Marginata Çiçeği Özellikleri

Dracena bitkisinin, kuru havalarda hayatta kalabilmesinin tek sırrı gövdesidir. Özel lifli gövdesi, muazzam miktarda su biriktirebilir. Sulamayı unutan çiçek sahipleri için bu bitki iyi bir alternatif olacaktır. Bu bitkinin bir diğer şaşırtıcı özelliği ise çok fazla su çekme kapasitesine sahip olmasıdır. Köklere dökülen suyu, adeta vakum gibi çekerek gövdesine taşır ve onu gövdesinde tutar. Özelliklerini öğrendikçe sizi kendisine hayran bırakacak bu bitki alışık olmadığımız davranışları ve hoş görüntüsü ile her zaman dikkat çekmeye devam ediyor.
Bu bitkinin kök sistemi oldukça yoğundur. Sizin ona ulaştırarabileceğiniz ya da aniden yağan yağmurda her damla suyu gözetler ve hiçbir fırsatı kaçırmaz. Geniş kökleri sayesinde su kapasitesini hemen doldurabilir. Bu özelliği sayesinde birçok bitkiden şanslı durumdadır. Kurak ve aşırı sıcak havalarda su tutma özelliğinden dolayı uzun süre hayatta kalabilir. 

Taze Çiçek Kalitesi İle Taptaze Bitkiler

Kalitesi ve tasarımları ile kendini rakiplerinden ayıran Taze Çiçek sizlere bitkilerin en taze hallerini ulaştırabilmek için özveri ile çalışıyor. Güvenli ödeme seçenekleri ile Taze Çiçek alışverişinizin keyfini çıkarabilir, sevdiklerinizi capcanlı çiçekler ile mutlu edebilirsiniz. Salon bitkileri, dış mekan bitkileri,süs bitkileri gibi daha birçok kategori arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.