Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Evinizin En Zarif Detayı Ferforje!

Hayatımızın her anına değer katan çiçekleri, TazeÇiçek olarak bir çok farklı konseptte sizlerin beğenisine sunuyoruz. Evlerinizi ve ofislerinizi süsleyen bonsai çiçekleri ve sukulentlerin yanı sıra, en çok tercih edilen çiçeklerden biri kuşkusuz ferforjeler! Asaleti ve uyumu yaşam alanlarınıza taşıyan ferforje, tasarımıyla da evinize şık bir dokunuş yapıyor. Kimi zaman bir abajurun yanına kimi zamanda pencerelerinizin kenarlarına koymayı tercih edebileceğiniz ferforje, sadece ortamlarınızı renklendirmekle kalmıyor, dekorasyonunuzu tamamlayan zarif bir parça olmayı da başarıyor. Birbirinden renkli ferforje seçeneklerimizden dilediğinizi seçebilir ve Taze Çiçek'ten siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Sevdiklerinizi Çiçeklerle Gülümsetin

İstanbul’un en köklü online çiçek sipariş platformu olan Taze Çiçek, taptaze çiçek seçenekleriyle bir tık uzağınızda! Dilediğiniz gün ve dilediğiniz saatte teslim edilmek üzere siparişlerinizi titizlikle hazırlayan TazeÇiçek, özel anlarınıza tanıklık ediyor. Yeni iş terfilerine, yeni bebek kutlamalarına en çok yakışan çiçeklerden biri olan ferforjeler, sevdiklerinizin ofislerine ya da evlerine zarif bir dokunuş yapmanızı sağlayacak. Aynı zamanda hayatımızda yeri doldurulamayan anneleremizi hatırlamanın ve mutlu etmenin en şık hali olan çiçeklerle onların hayatlarına sevgi dolu bir dokunuş yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi sadece özel günlerde değil, aklınıza gelen her anda şımartmak ve yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmak için yapabileceğiniz en güzel jest çiçek göndermek!

Taze Çiçek ile zevkinize en uygun olan ve asaletiyle göz dolduran ferforjeyi seçebilir, sevdiklerinizin günlerini anlamlandırabilirsiniz. Zarafetiyle ilişkilerinizi sıcacık tutmanızı sağlayan çiçeklerle hemen sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli özeme seçenekleriyle kolayca siparişinizi verebilirsiniz.