Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Antoryum bitkisi, büyük ve parlak yapraklarıyla dikkat çeker. Yapraklar, uzun saplar üzerinde yer alır ve kalp şeklinde veya ok şeklinde olabilir. Genellikle koyu yeşil renkte olan yapraklar, parlak bir cilaya sahiptir ve çeşitli desenlerle süslenebilir.
Filtrele ve Sırala

En Taze Antoryum Seçenekleri Taze Çiçek İle Sizlerle  

Son yıllarda ev dekorasyonunda ve hediye amaçlı sıklıkla tercih edilen antoryum gösterişli bir bitkidir. Fakat gösterişine rağmen oldukça kolay bir biçimde yetiştirilebilir. Yapraklarının ve çiçeklerinin görüntüsü, bulunduğu ortamda dikkat çekmesini sağlar ve farklı bir hava katar. Kendinize ya da sevdiklerinize iyi bir hediye vermek istiyorsanız Taze Çiçek sitesi üzerinden bir antoryum çiçeği satın alabilirsiniz.

Antoryum İle Sevdiklerinize Gösterişli Bir Hediye Verin  

Antoryum, sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir tercih. Canlı görünümünü hiç kaybetmeyen bu çiçeğin aynı zamanda oldukça derin anlamları var. Sevdiklerinize sizin için ne kadar değerli olduklarını göstermek istiyorsanız, büyük ve görkemli çiçekleriyle harika bir görünüme sahip olan antoryum çiçeğini hediye edebilirsiniz. 

Antoryum Anlamı    

Antoryum, zenginliği ifade eden bir çiçektir. Fakat bunu yalnızca maddi zenginlik olarak algılamamak gerekir. Zengin hislerin ve duyguların ifadesi olarak kabul edilir. 1800’lü yıllardan beri yetiştirilen bir çiçek olan antoryum 200 yılı aşkın bir süredir iç ve dış mekan dekorasyonunun vazgeçilmez bitkilerindendir ve bunda ifade ettiği anlamların etkisi büyüktür.

Kırmızı Antoryum  

Kırmızı çiçeklere sahip olan antoryum aşkın zerafetini ve ateşli aşkı ifade eder. Ayrıca bulunduğu yere egzotik bir görünüm kazandırır. Sevgilinize veya eşinize hediye etmek için harika bir tercihtir. 

Beyaz Antoryum  

Beyaz, saflığın ifadesidir. Aynı şekilde beyaz antoryum da sevginin en saf hâlini ifade eder. Hem hayatınızdaki insana hem de ailenize ve arkadaşlarınıza güvenle hediye edebileceğiniz bir çiçektir. Sevginin doğasındaki saflığın harika bir ifadesidir. 

Birbirinden Güzel Antoryum Çiçekleri Taze Çiçek’te  

Kendinizi ve sevdiklerinizi gösterişli bir antoryum çiçeği ile şımartmak istiyorsanız aradığınız her şey Taze Çiçek’te! Antoryum kategorisindeki yüzlerce çiçek arasından, zevkinize uygun taze ve canlı bir antoryum bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz. Antoryum çiçeğinin yanında kaktüs, Dracena Marginata çiçeği ve Yucca çiçeği seçenekleri ile de sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Yaşamınıza canlılık ve sevdiklerinize mutluluk getirecek binlerce çiçek tazecicek.com adresinde sizi bekliyor!