Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Yucca bitkisinin doğal yaşam alanı çoğunlukla Kuzey ve Orta Amerika'dır. Kurak bölgelerde, çöllerde ve bozkırlarda rahatlıkla yetişir. Yucca, özellikle Meksika ve Güneybatı Amerika'nın sembol bitkilerinden biridir.
Filtrele ve Sırala


Yucca çiçeği uzun yıllar yapraklarını ve yeşilliğini koruyan türler arasında yer alır. Kolay bir bakıma sahip olan yucca çiçeği ev ve işyeri gibi birçok ortamda zahmetsizce yetiştirilebilir. Her ortama uyum sağlayan yucca çiçeğini birçok yerde muhafaza edebilir ve bulunduğunuz yere canlı bir hava katabilirsiniz. Dekoratif yanı ile dikkatleri üzerine çeken yucca çiçeği bulunduğu alana şıklık katar. 

Taze Çiçek ile Kolay ve Güvenli Çiçek Siparişi 

Yucca çiçeği sıklıkla tercih edilen ofis çiçeklerinin başında yer alır. Bulunduğu alana hemen uyum sağlayabilen yukka çiçeğini Taze Çiçek ayrıcalığı ile kolay ve güvenli bir şekilde dilediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Düşük ve dolaylı ışıktan hoşlanan yucca çiçeği ile sevdiklerinizin yeni iş gününü kutlayabilirsiniz. İşyerine ve evinize renk katmak için taze yucca çiçeği siparişi verebilir, ortamdaki enerjiyi yükseltebilirsiniz. 

Ofis Ortamının Gözdesi; Yucca Çiçeği 

Her alanda kolaylıkla bakılabilen yucca çiçeği, yoğun bir bakıma ihtiyaç duymayan türlerden biridir. Bu özelliği nedeni ile yucca çiçeği çoğunlukla ofis ve işyerlerinde tercih edilir. Aldığınız yucca çiçeği ile uzun yıllar geçirmek için ideal bir şekilde güneş ışığı almasını sağlamanızda fayda var. Yucca çiçeğinin bulunduğu alandaki sıcaklığın 15 derece civarı olması gerekir. Özellikle kış ayları geldiğinde çiçeği korumalı, 15 derecenin altındaki sıcaklıkta kalmamasına dikkat etmelisiniz. Yuka bitkisi çoğunlukla nemli bölgeleri tercih eden bir türdür. Bu nedenle çiçeği koyduğunuz işyeri ya da evin nem oranına dikkat etmeniz gerekir. 

Yucca Çiçeği ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin 

Yeni bir işe başlayan sevdikleriniz için mutluluğunu paylaşmak adına çiçek hediye etmek isteyebilirsiniz. Ofis ortamında uzun süre varlığını koruyan yucca çiçeği sayesinde anlamlı ve hoş bir iş hediyesi verebilirsiniz. Yıl boyunca sipariş verebileceğiniz yucca çiçeği ile bulunduğunuz alandaki enerjiyi yükseltebilirsiniz. Çalışma ortamına renk ve canlılık katan yucca çiçeği ile kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Yucca çiçeğinin yanı sıra dracena marginata ve schefflara seçeneklerine de göz atabilirsiniz.