Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Birbirinden güzel ve eşsiz tasarımlarıyla kaktüs çeşitleri Taze Çiçek ile sizlerle buluşuyor. Kaktüs bitkisi hem kendi eviniz hem de sevdiklerinizin evi için çok anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Renkli kaktüs seçeneklerinin yanı sıra antoryum ve yukka bitkilerine de göz atabilir, sevdiklerinize özel bir ev hediyesi alabilirsiniz. 

Kaktüs Hediye Etmenin Anlamı

Eğer sevdiğiniz birine kaktüs göndermek istiyorsanız doğru seçim! Çünkü kaktüs çiçeği, ilişkilerde dayanıklılığın göstergesidir. Yeni tanıştığınız bir kişiye kaktüs hediye ederseniz içtenliğinizin simgesi olacaktır. Dikeni olmayan kaktüsler ‘sevgi’ anlamına gelmektedir. Eğer yaşı büyük birine kaktüs hediye ederseniz ona uzun ömürler dilediğiniz anlamına gelir. Bulunduğu ortamı güzelleştiren kaktüs seçenekleri, dekoratif kaktüs aranjmanları ile sizler için farklı bir hediye alternatifi olabilir. Siz de sevdikleriniz için taze bir kaktüs hediye etmek isterseniz Taze Çiçek yanınızda!

Kaktüs Bitkileri

Sevdiklerinize birbirinden güzel, taze kokulu çiçekler göndermenin yanında kaktüs gibi dekoratif ve bulunduğu ortama farklı bir enerji katacak bir bitkiyi tercih ederek de mutlu edebilirsiniz. Özellikle erkeğe çiçek gönderimi için oldukça tercih edilen kaktüs bitkisi; renkli çiçekli türleri veya klasik kaktüs bitkisi olarak oldukça beğeniliyor. Ortama pozitif enerji saçacak olan kaktüsleri sevdiklerinize doğum günü, yeni iş/terfi tebriği gibi özel günlerde gönderebilir, sevdiklerinizi rengarenk kaktüs bitkileri ile mutlu edebilirsiniz.
Evinize ve ofisinize canlılık katacak kaktüs çeşitlerini Taze Çiçek’te bulabilir, Taze Çiçek farkı ile sevdiklerinize birbirinden güzel kaktüs çeşitlerinden birini gönderebilirsiniz. Dilerseniz kaktüslere alternatif olarak teraryum, sukulent veya bonsai çiçeği gibi farklı tür çiçekleri de tercih edebilir, çiçek gönderiminde farklılık yaratabilirsiniz.

Kaktüs Çeşitleri

Bakımı oldukça kolay olan kaktüslerin dikenli, dikensiz, çiçekli, çiçeksiz gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Her biri farklı görüntüye sahip olsa kaktüslerin her biri ayrı bir dekoratif ürün güzelliğindedir. Göz alıcı ve asil duruşları ile kaktüsler ne kadar dikenleri olsa da evinize mutluluk getirecek, evin enerjisini bir anda değiştirecek bitkilerdendir. Üstelik evde çiçek bakamıyorum diyorsanız veya böyle düşünen tanıdıklarınız varsa onlara çiçek gönderirken tercihinizi kaktüsten yana kullabilir, bu uzun ömürlü bitki ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Taze Çiçek sizlere sunduğu birbirinden güzel kaktüs modelleri ile çiçek gönderimi aşamasında her zaman yanınızda.

Kaktüs Fiyatları

Kaktüs fiyatları kaktüsün çeşidine ve özellikle boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Mini boy kaktüslere çok uygun fiyata sahip olabilirken dev boy kaktüsler mini boylara göre daha yüksek fiyatlıdır. Taze Çiçek’in sunduğu kaktüs çeşitleri arasından bütçenize uygun olanı kendiniz veya sevdikleriniz için sipariş edebilir, alternatif olarak farklı kaktüs modellerinin bir araya gelmesiyle oluşan son zamanların popüler bitkisi olan sukulent bitkisini de inceleyebilirsiniz. Aradığınız uygun fiyatlı kaktüs çeşitlerinin tamamına Taze Çiçek farkıyla ulaşabilirsiniz.

Küçük Kaktüs Fiyatları 

Taze Çiçek ayrıcalığı ile küçük kaktüs çeşitleri arasından bütçenize uygun seçenekler bulabilirsiniz. Kaktüs kategorisini inceleyerek en eşsiz kaktüs çeşitlerini uygun fiyatlara bulabilir, karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkan kaktüsler özel tasarımlarıyla sizlerle! 

Taze Çiçek İle Kolay ve Güvenli Ödeme 

Farklı tasarım ve kalitesiyle öne çıkan Taze