Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Filtrele ve Sırala

En Canlı Schefflera Bitkileri Taze Çiçek’te ! 

Araliaceae familyasına ait çiçekli bir bitki olan Schefflera özellikle evlerde ve iş yerlerinde oldukça tercih edilen bir bitkidir. Yaprakları el parmaklarına benzeyen, yeşil,sarı ve beyazın tonlarını yapraklarında barındıran Schefflera bitkisi iç ve dış mekanlarda tercih edilebilir. Siz de evinizin salonunu ya da ofisinizi canlandırmak ve güzelleştirmek istiyorsanız Schefflera bitkisini tercih edebilirsiniz. 

Schefflera Bakımı İçin İpuçları 

Schefflera bitkisi çoğu bitki türü gibi doğrudan güneş ışığını sevmeyen bir bitkidir. Özellikle öğlen saatlerinde gelen güneş ışınları bitkinizin yapraklarını soldurabilir. Schefflera bitkisi direkt güneş ışığından hoşlanmasa da aydınlığı sever ve dolaylı ışıklardan da yararlanabilir. Oda sıcaklığında bakılması gereken bu bitki için oda sıcaklığı 7 derecenin altında olmamalıdır. Schefflera bitkisini haftada 1 kere toprağın her noktasına gelecek şekilde sulamanız daha sağlıklı büyümesi için önemlidir. Yaz aylarında düzenli olarak su sıkmanız Schefflera bitkisinin yapraklarını daha canlı tutacaktır. 

Taptaze Bitki Seçenekleri 

Bitkiler bulunduğu ortamı canlandırmanın yanında insan psikolojisine de olumlu katkılarda bulunur. Yaşadığı veya çalıştığı ortamlarda bitki bulunan insanlar ruhsal olarak rahatlar. Bitkiler negatif enerjileri ortamdan arındırır ve pozitif bir aura sağlar. Taze Çiçek en taze bitkiler ile bulunduğunuz ortamı ferahlatmayı hedefliyor. Dilediğiniz her bitki ve çiçek çeşitlerine ulaşabileceğiniz Taze Çiçek ile güvenli alışverişin tadını çıkarın. Siz de Antoryum seçenekleri, çiçek buketleri, çiçek sepeti seçenekleri ve süs bitkileri gibi daha birçok seçenek ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.